Top Model of the World Türkiye güzeli Ecem Uzgör’e seviyesiz saldırı

ecem uzgör

Top Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör’e sosyal medya üzerinden hakareti de aşan ifadeler içeren seviyesiz saldırılarda bulunuldu.

Almanya’nın Bremen Kenti’nde düzenlenen yarışmada Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör, güzelliğiyle tatmin edemediği yüzeysel beyinlerin saldırısına maruz kaldı.

Kadını, fiziğiyle insanları cezbetmekle görevli pasif bir statüde konumlandıran gerici zihniyeti temsil eden binlerce sosyal medya kullanıcısı, günlerdir Ecem Uzgör’e “Yeterine güzel olmamak” gerekçesiyle hakaret ediyor.

Yarışmanın kendisi “Kadını entellektüel niteliğinden arınık, sadece estetik bir fiziğe sahip basit bir canlı” olarak görmekle eleştirilirken, Türkiye’de aşağılama ve hakaret içeren seviyesiz saldırılara karşı herhangi bir tepki oluşmuş değil. (İlhan BARAN)

Share Button
Kategori: Son dakika Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne? 1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne?
Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı
Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin
Action coin güvenilir mi ? Action coin güvenilir mi ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem yorumlarıpekin kremisnow kıtten krem nedir3000 yıllık mucize krem şikayet vardiasil seker ilaci3000 yıllık mucize krem yalanıviageraaviageraa kalıcı buyutucu krem nedirviageraa krem nedirviegeraa krem
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA