Top Model of the World Türkiye güzeli Ecem Uzgör’e seviyesiz saldırı

ecem uzgör

Top Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör’e sosyal medya üzerinden hakareti de aşan ifadeler içeren seviyesiz saldırılarda bulunuldu.

Almanya’nın Bremen Kenti’nde düzenlenen yarışmada Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör, güzelliğiyle tatmin edemediği yüzeysel beyinlerin saldırısına maruz kaldı.

Kadını, fiziğiyle insanları cezbetmekle görevli pasif bir statüde konumlandıran gerici zihniyeti temsil eden binlerce sosyal medya kullanıcısı, günlerdir Ecem Uzgör’e “Yeterine güzel olmamak” gerekçesiyle hakaret ediyor.

Yarışmanın kendisi “Kadını entellektüel niteliğinden arınık, sadece estetik bir fiziğe sahip basit bir canlı” olarak görmekle eleştirilirken, Türkiye’de aşağılama ve hakaret içeren seviyesiz saldırılara karşı herhangi bir tepki oluşmuş değil. (İlhan BARAN)

Kategori: Son dakika Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimiVEBİTCOİNgatedeki burclar bugunkuxecı herdem yine sen3000 yıllık mucize krem yorumlarmehmet özer 10mayıs 2017 yaptığı rulo pizza yapılışı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap