Rus güzel Anna Feschenko bekaretini Dubaili işadamına sattı

Kısa bir süre önce kaybolan Rus güzellik yarışması ikincisi Anna Feschenko’nun Dubaili bir işadamına bekaretini satmak için Dubai’ye gittiği ortaya çıktı.

Rusya’da düzenlenen güzellik yarışmasında ikinci olan Anna Feschenko, kısa bir süre önce ortadan kaybolunca, kızlarını arayan aile, Anna’nın arkadaşlarından birinin Anna’nın sırrını itiraf etmesiyle gerçeği öğrendi. Arkadaşı Anna’nın internet üzerinden bekaretini Dubaili bir Arap işadamına 9 bin 600 Euro karşılığında sattığını kendisine söylediğini ailesine aktardı.

Anna’nın bir diğer arkadaşı da bekaretini sattıktan sonra Anna’nın bir escort şirketinde seks işçiliği yaptığını söyledi.

Kızlarının eve dönmesi için internet üzerinden çağrıda bulunan ailenin arayışı kısa sürede internet kullanıcılarının desteğiyle yayılınca, Anna ailesine dönme kararı aldı.

 

 

Kategori: Sağlık Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar 16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar
Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva
Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri
freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ? freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ?

One Yorum "Rus güzel Anna Feschenko bekaretini Dubaili işadamına sattı"

  1. asorpyjfsw dedi ki:

    ucuza gitmiş bana gelse ben 10 bin düz verirdim :))

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 8039 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraa kremiota fiyatyemekteyiz son bölüm kim kazandı 15 aralıkvatan tv çatlak şanzel kufurlu şarkısını seyrettülin iriş pelin karahanbugün yemekteyizde kim kazandı 15 aralık 2017 izleyemekteyiz kim kazandı 15 aralıkYemekteyiz 15 aralik haftanin finalisnow kitten krembenden söylemesi burclar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA