Ripple (XRP) Neden Düştü ? 6 Ocak 2018 Yorum ve Tahmin

Ripple (XRP) Neden Düştü ? 6 Ocak 2018 Yorum ve Tahmin

Kripto para pazarının en yüksek piyasa değerine sahip ikinci coini Ripple 3 dolar seviyesini aştıktan kısa bir süre sonra keskin bir düşüş yaşayarak %20 civarından değer kaybetti.

Ripple Neden Düştü ?

Bir süredir dünyanın en yüksek hacimli borsalarından Coinbase’nin coin listesine Ripple’yi de ekleyeceği konuşuluyordu. Fakat Coinbase bu iddiaları dün bir açıklama ile yalanladı. Bu gelişme Ripple’nin düşüşünün sebebi olarak gösterildi.

6 Ocak 2018 Ripple ne olur ?

Ripple’nin fiyat seyri konusundaki yatırımcı algısı genel anlamda olumlu. Fakat Ripple bir süre yatay bir seyir izleyebilir. Kritik 2 dolar seviyesinin altına düşmezse, Ripple aşamalı olarak 4 dolar seviyesine doğru yükseliş gösterebilir.

Gelen aramalar:

XRP DÜŞÜYORxrp neden düşüyor
Kategori: Ripple (XRP) Etiketler : , , , , , , , , -

Gelen aramalar:

XRP DÜŞÜYORxrp neden düşüyor

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

10 Ocak 2018 Ripple XRP Fiyatı ne olur? Yükselir mi Düşer mi ? Tahmin ve Yorum 10 Ocak 2018 Ripple XRP Fiyatı ne olur? Yükselir mi Düşer mi ? Tahmin ve Yorum

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem kullanıcı yorumları3000 yıllık mucize krem yorumlarıtv sekiz bucuk caanll yatllnnmehmet ozerle mutfakta bittimi15 ocak hayatta herşey varbtcturk güvenilir mikamilla ilk bulusmakahveli kurabiye fox tvismail yk 80 80 160 klip yukle50 dolar bonus
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA