Ripple (XRP) Neden Düştü ? 6 Ocak 2018 Yorum ve Tahmin

Ripple (XRP) Neden Düştü ? 6 Ocak 2018 Yorum ve Tahmin

Kripto para pazarının en yüksek piyasa değerine sahip ikinci coini Ripple 3 dolar seviyesini aştıktan kısa bir süre sonra keskin bir düşüş yaşayarak %20 civarından değer kaybetti.

Ripple Neden Düştü ?

Bir süredir dünyanın en yüksek hacimli borsalarından Coinbase’nin coin listesine Ripple’yi de ekleyeceği konuşuluyordu. Fakat Coinbase bu iddiaları dün bir açıklama ile yalanladı. Bu gelişme Ripple’nin düşüşünün sebebi olarak gösterildi.

6 Ocak 2018 Ripple ne olur ?

Ripple’nin fiyat seyri konusundaki yatırımcı algısı genel anlamda olumlu. Fakat Ripple bir süre yatay bir seyir izleyebilir. Kritik 2 dolar seviyesinin altına düşmezse, Ripple aşamalı olarak 4 dolar seviyesine doğru yükseliş gösterebilir.

Share Button
Kategori: Ripple (XRP) Etiketler : , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

10 Ocak 2018 Ripple XRP Fiyatı ne olur? Yükselir mi Düşer mi ? Tahmin ve Yorum 10 Ocak 2018 Ripple XRP Fiyatı ne olur? Yükselir mi Düşer mi ? Tahmin ve Yorum

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar pastamia tarifisanaullah habib yorumlarviageraa3000 yıllık mucize krem yorumlarıkuranı kerim güzel okuma yarışmasının sunucusubüyüten kıremviagra krəm reklamlarindaki kizlardetay maxinet güvenilir mısercare sikayetviageraa krem
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap