İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koin Marketi güvenilir mi ? Koinmarketi yorumlar

Koin Marketi güvenilir mi ? Koinmarketi.com yorumlar

Koinmarketi.com internet adresinde faaliyet gösteren Koin Marketi, Türkiye’nin en hızlı Bitcoin borsası sloganıyla müşteri kabul etmeye başladı.

Koinmarketi.com nedir ?

Koinmarketi.com diğer tüm coin borsaları gibi alış ve satış emirlerini talep ve arza göre buluşturarak belli bir miktar komisyon kesintisiyle kripto para alım satımına aracılık etmektedir.

Koinmarketi.com Güvenilir mi ?

Koinmarketi.com ile ilgili olarak sikayet sitelerinde bazı şikayetler yer almıştır. Bu nedenle bu borsaya karşı dikkatli olmanız tavsiye edilir.

8 Yorum

 1. admin admin Yazar | 11 Ocak 2018

  Önemli : Son zamanlarda Koin Marketi hakkında aynı ip adresinden farklı isimlerle olumlu yorumlar yapılmıştır. Bu şahısların Koin Marketi ile işbirliği yaptığı düşüncesi oluşmuş olup, söz konusu yorumlar kaldırılmıştır.

 2. Samet Samet 11 Ocak 2018

  Para yatırma ve çekme limitlerini artırmadıkları sürece sıkıntı yok. Bir hafta içerisinde Ripple gelecek dediler bakalım.

 3. Fatih Fatih 11 Ocak 2018

  Para yatırma ve çekme limiti 100lira şimdilik ufak meblalarda sorun yok gibi

 4. ERHAN ERHAN 11 Ocak 2018

  ERHAN-Reklamları İdo Tatlısesin paylaşımında gördüm. Şimdilik beklemedeyim.

 5. Buğra Buğra 11 Ocak 2018

  2500 liralık btc transferi ortalama 1-2 saat içerisinde gerçekleşti. Banka seçeneklerini biraz daha fazlalaştırırlarsa daha rahat olur.

 6. hakan mender hakan mender 13 Ocak 2018

  4 gündür işlem yapıyorum sorun yaşamadım , destek cidden başarılı
  ripple ether ve birkaç altcoin eklerlerse süper olur

 7. enes enes 20 Ocak 2018

  yaklaşık bir haftadır kullanıyoruum ve çok memnunum güncelemeden sonra bir iki hatayla karşılaştım 4 defa telefon desteği vererek hızlı bir şekilde sorunlarımı giderdiler şuan için hacim düşük olduğu için al sat için uzun süre beklemeniz lazım özellikle ripple site girmesiyle türk lirasıyla ripple alma fırsatı olduğunda ben bütün ripple alışlarını bu siteden yapıyorum ve başka alt koinlerin gelmesini sabırsızıkla bekliyorum

 8. sadullah sadullah 27 Ocak 2018

  stellar’ı da eklediler ve hızla gelişiyorlar. bence kısa sürede Türkiyedeki piyasanın en güçlü borsalarından biri olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir