Halay başı olmadığı için 4 kişiyi ezen adam

Bugünkü gündem konusu: Halay başı olmadığı için 4 kişiyi ezen adam

Halay başı olmadığı için 4 kişiyi arabasıyla ezen adam ülke insanının çok ciddi bir kesiminde var olan asabiyete dikkatleri çekti.

Halay başı olmadığı için 4 kişiyi ezen adam başlıklarını okuyunca insana ilk başta bir şaka gibi geliyor. Ama adamın biri gerçekten de “halay başı” olma isteği reddedilince, 4 kişiyi bowling topunun kukaları dağıttığı gibi arabasıyla çarparak her birini bir tarafa uçurdu.

Düğün salonunun iç ve dış kamerasına yansıyan görüntülerde görüldüğü kadarıyla, içeride kendisini halay başı yapmayanlarla yumruklaşan adam dışarı çıkıp arabasına biniyor. Tam ayrılacakken kavga ettiği kişileri görüyor ve arabayı şahısların üzerine sürüyor.

İşte o anlar:

Kategori: Gündem Etiketler : , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar 16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar
Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva
Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri
freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ? freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 8322 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraa kremiota fiyatyemekteyiz son bölüm kim kazandı 15 aralıkvatan tv çatlak şanzel kufurlu şarkısını seyrettülin iriş pelin karahanbugün yemekteyizde kim kazandı 15 aralık 2017 izleyemekteyiz kim kazandı 15 aralıkYemekteyiz 15 aralik haftanin finalisnow kitten krembenden söylemesi burclar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA