Bodrum’daki Berk Balık’ın sahibi Mustafa Coşkun ölü bulundu

Bodrum’daki Berk Balık’ın sahibi Mustafa Coşkun ölü bulundu

Bodrum’da bulunan ünlü balık restoranı Berk Balık’ın sahibi Mustafa Coşkun’ın cansız bedeni bugün aracında bilekleri kesilmiş ve boğazından bıçaklanmış halde bulundu.

56 yaşındaki işletmecinin kim tarafından öldürüldüğüne dair polis soruşturması sürerken, katil/katillerin Mustafa Coşkun cinayetini neden işledikleri konusu da aydınlatılmaya çalışılıyor.

Kısa süre önce ortadan kaybolan Mustafa Coşkun’un neden öldürüldüğü sorusuna yanıt aranırken, yakınları bir süredir borçlarla boğuştuğunu söyledi. Polis, Coşkun’un borçlarından dolayı öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Kategori: Gündem Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimiVEBİTCOİNgatedeki burclar bugunkuxecı herdem yine sen3000 yıllık mucize krem yorumlarmehmet özer 10mayıs 2017 yaptığı rulo pizza yapılışı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap