Atilla Taş tutuklandı

atilla tas tutuklandı
Şarkıcı Atilla Taş Meydan Gazetesi’ndeki kısa kariyeri ve Twitter mesajları nedeniyle FETÖ’ye yardım şüphesiyle gözaltına alındıktan kısa bir süre sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Atilla Taş’ın örgüt bağlantılı olduğu sonucuna Twitter mesajları ve Meydan Gazetesi’nde bir dönem çalışmasını delil olarak kabul ederek ulaşan hakim, “Örgüt hiyerarşisine dahil olmaksızın örgüte bilerek, isteyerek yardım etmek” gerekçesiyle tutuklama kararı verdi.

Taş: Devlet neden terör gazetesine izin verdi ?

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nde yargılanan Taş, suçlamaları kabul etmeyerek, savunmasında “Böyle bir yapılanma içinde olduklarını bilseydim değil gazetelerinde çalışmayı, selam dahi vermezdim. Eğer gazete terör örgütünün gazetesiyse devlet neden bu gazeteye izin vermiştir.” ifadelerini kullandı.

‘Atatürkçü olduğunu vurgulaması tutuklanmasını sağladı’

Taş’ın hakime verdiği savunmasında kullandığı, “Levent Kenez bana ilk iş teklif ettiğinde ona Atatürkçü, laik ve demokrat biri oldumuğu ifade etmiştim. ” ifadelerinin tutuklamayı etkilemiş olabileceğine dair tartışmalar ortaya çıktı.

Share Button
Kategori: Son dakika Etiketler : -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı
Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin
Action coin güvenilir mi ? Action coin güvenilir mi ?
Bedava Güvenilir Sağlam Coin Airdrop Listesi 2018 Bedava Güvenilir Sağlam Coin Airdrop Listesi 2018

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar diasil seker ilaci3000 yıllık mucize krem yalanıviageraaviageraa kalıcı buyutucu krem nedirviageraa krem nedirviegeraa kremberat albayrak amazon siparişleribinatex güvenilir mibally pasta evde yapmaksnow kitten nedir
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA