Atilla Taş tutuklandı

atilla tas tutuklandı
Şarkıcı Atilla Taş Meydan Gazetesi’ndeki kısa kariyeri ve Twitter mesajları nedeniyle FETÖ’ye yardım şüphesiyle gözaltına alındıktan kısa bir süre sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Atilla Taş’ın örgüt bağlantılı olduğu sonucuna Twitter mesajları ve Meydan Gazetesi’nde bir dönem çalışmasını delil olarak kabul ederek ulaşan hakim, “Örgüt hiyerarşisine dahil olmaksızın örgüte bilerek, isteyerek yardım etmek” gerekçesiyle tutuklama kararı verdi.

Taş: Devlet neden terör gazetesine izin verdi ?

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nde yargılanan Taş, suçlamaları kabul etmeyerek, savunmasında “Böyle bir yapılanma içinde olduklarını bilseydim değil gazetelerinde çalışmayı, selam dahi vermezdim. Eğer gazete terör örgütünün gazetesiyse devlet neden bu gazeteye izin vermiştir.” ifadelerini kullandı.

‘Atatürkçü olduğunu vurgulaması tutuklanmasını sağladı’

Taş’ın hakime verdiği savunmasında kullandığı, “Levent Kenez bana ilk iş teklif ettiğinde ona Atatürkçü, laik ve demokrat biri oldumuğu ifade etmiştim. ” ifadelerinin tutuklamayı etkilemiş olabileceğine dair tartışmalar ortaya çıktı.

Kategori: Son dakika Etiketler : -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar deniz ürünleri mailxeçe herdem yine sen indiriphone 8 fiyatı dubaiilk buluşmadaki kamilasefa merve buyukbeden feraceler3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap