Airdrop Nedir ? Airdrop Bedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop Nedir ? Airdrop Bedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop terimi ingilizce bir kelime olup Air ve drop kelimelerinden oluşmaktadır. Hava ve düşme anlamına gelen bu kelimeler ilk olarak uçak ve helikopterden yardım malzemeleri atmak veya bildiri dağıtmak eylemleri için kullanılmıştır.

Kripto Para Sektöründe Airdrop

Airdrop kelimesi Kripto Para (Crypto Currency) sektöründe ise orjinal anlamına benzer olarak Türkçe’de yaygın tabiriyle “Havadan gelen” bağlamında kullanılmakta olup, ücretsiz coin kazanılması için başlatılan kampanyalara gönderme yapmaktadır.

Airdrop ile AirdropBedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop kampanyalarına katılım oldukça kolay ve basit adımların yerine getirilmesiyle mümkündür.  Airdrop kampanyasını başlatan bazı girişimciler çoğu sadece mail ve isim belirterek gerçekleşecek bir kayıt süreci ve amil onaylamasını yeterli görürken, bazı girişimler ise MyEtherWallet cüzdan adresi belirtmek ve Telegram gruplarına üyelikle beraber verilen kodun telegram grubunda paylaşılması gibi zorunluluklar koşabiliyor.

Airdrop Sahtekarlıkları (Airdrop Scam)

Kripto Para sektörünün değeri ve potansiyeli gün geçtikçe artarken, bu piyasanın koşullarını kötüye kullanarak, sahte airdrop kampanyaları düzenlemek suretiyle dolandırıcılık faaliyeti yürüten bazı art niyetli Scam kişi veya gruplar da bulunmaktadır.

Scam airdrop kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilir aynı zamanda ödeme yapan bedava coin kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.

Share Button
Kategori: Bedava Coin & Airdrop Etiketler : , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Sabancı ve Koç’tan yerli kripto para TCCoin ortaklığı Sabancı ve Koç’tan yerli kripto para TCCoin ortaklığı
Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler
Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları
Meclis lokantası yemek fiyatları 2018 Meclis lokantası yemek fiyatları 2018

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2314 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar Cengiz toramanın son halisnow kitten krem ne işe yararsnow kittenilk bulusma kamillaviagera13mart beyaz tvde nuray sayarıdiasil seker ilacigrand mondial yorumlarılatif doğan iskit kremi şikayetmeclis yemek fiyat listesi 2018
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA