Airdrop Nedir ? Airdrop Bedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop Nedir ? Airdrop Bedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop terimi ingilizce bir kelime olup Air ve drop kelimelerinden oluşmaktadır. Hava ve düşme anlamına gelen bu kelimeler ilk olarak uçak ve helikopterden yardım malzemeleri atmak veya bildiri dağıtmak eylemleri için kullanılmıştır.

Kripto Para Sektöründe Airdrop

Airdrop kelimesi Kripto Para (Crypto Currency) sektöründe ise orjinal anlamına benzer olarak Türkçe’de yaygın tabiriyle “Havadan gelen” bağlamında kullanılmakta olup, ücretsiz coin kazanılması için başlatılan kampanyalara gönderme yapmaktadır.

Airdrop ile AirdropBedava Coin Nasıl Kazanılır ?

Airdrop kampanyalarına katılım oldukça kolay ve basit adımların yerine getirilmesiyle mümkündür.  Airdrop kampanyasını başlatan bazı girişimciler çoğu sadece mail ve isim belirterek gerçekleşecek bir kayıt süreci ve amil onaylamasını yeterli görürken, bazı girişimler ise MyEtherWallet cüzdan adresi belirtmek ve Telegram gruplarına üyelikle beraber verilen kodun telegram grubunda paylaşılması gibi zorunluluklar koşabiliyor.

Airdrop Sahtekarlıkları (Airdrop Scam)

Kripto Para sektörünün değeri ve potansiyeli gün geçtikçe artarken, bu piyasanın koşullarını kötüye kullanarak, sahte airdrop kampanyaları düzenlemek suretiyle dolandırıcılık faaliyeti yürüten bazı art niyetli Scam kişi veya gruplar da bulunmaktadır.

Scam airdrop kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilir aynı zamanda ödeme yapan bedava coin kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.

Kategori: Bedava Coin & Airdrop Etiketler : , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Cristiano Ronaldo Juventus İmza Töreni ( Ronaldo Juventus signing ceremony) Cristiano Ronaldo Juventus İmza Töreni ( Ronaldo Juventus signing ceremony)
Haziran 2018 Bütçe Açığı Ne Kadar ? Haziran 2018 Bütçe Açığı Ne Kadar ?
Aref Öldü mü ? Kobra yılanı sokan Aref ölümü bekliyor Aref Öldü mü ? Kobra yılanı sokan Aref ölümü bekliyor
16 Temmuz Dünya Merhaba Günü 16 Temmuz Dünya Merhaba Günü

Bir Yorum "Airdrop Nedir ? Airdrop Bedava Coin Nasıl Kazanılır ?"

  1. Thomaspaf dedi ki:

    2017’de katıldığım bir airdroptan kazaandığım coinlerin toplam değeri bugün 5000 bin dolar oldu. Airdroplar çok kazançlı olabilir ama sağlam projelere katılmak gerekir. Proje sağlam değilse harcadığınız zaman boşa gidiyor.

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap