Ağrı’da kaybolan Leyla pazar günü aranmayacak iddiası

Ağrı’da kaybolan Leyla seçim dolayısıyla pazar günü aranmayacak iddiası

Ağrı’da kaybolan Leyla seçim nedeniyle pazar günü aranmayacak iddiası sosyal medyada tepkilere yol açarken, iddianın doğru olup olmadığı henüz net değil.

Ağrı merkeze bağlı Bezirhane Köyü’nde sabah saatlerinde aniden ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir’in bulunması için başlatılan geniş çaplı arama çalışması henüz sonuç vermedi. Sosyal medya, tv kanalları, gazeteler tüm vatandaşları Leyla’yı aramaya çağırırken, bir çok sivil toplum kuruluşu, çeşitli afet ve yardım örgütlerinin yanısıra Emniyet ve Jandarma ekipleri de arama faaliyetlerinde yoğun çaba sarfetti. Buna rağmen Leyla hala bulunamadı.

Leyla’nın aranmasına seçim arası verileceği iddiaları bazı yerel gazeteler ve sosyal medya hesaplarınca ortaya atılırken, iddia henüz resmi makamlarca onaylanmadı.

Güncelleme : Ağrı Valiliği tarafından yapılan son açıklamada Leyla Aydemir’in 7 gün 24 saat aralıksız bulunması için arama çalışmalarının sürdürüleceği belirtildi.

Kategori: Gündem Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Ağrı’da kaybolan Leyla Aydemir bulundu mu ? Ağrı’da kaybolan Leyla Aydemir bulundu mu ?
Ağrı’da kaybolan Leyla bulundu mu ? Ağrı’da kaybolan Leyla bulundu mu ?

Yorum Yaz


Yasal uyarı: T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre bizimhaber.net sitesinde yorum yazan herkes kullanılan ifadelerden sorumludur.

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap