16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ?

16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ? Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tron, Verge, IOTA, Appcoins gibi coinler güne sert düşüşlerle başladı.

Kripto para yatırımcılarının bugünü kara salı olarak adlandırmasına sebep olan kripto para fiyatlarındaki sert düşüşün nedeni merak ediliyor.

Kripto para piyasasında yaşanan fiyat düşüşünün tek nedeni Güney Kore hükümet sözcüsünün kripo para ticaretinin yasaklanmasına ilişkin dün yaptığı açıklama.

Hükümet sözcüsü Jeong Ki-Joon, basın toplantısında yaptığı açıklamada pazar manipülasyonu ve kara para aklama girişimlerini yakından takip edeceklerini belirterek, kripto para ticaretinin yasaklanmasının ise “tartışılacağını” ifade etti. Hükümet sözcüsü aynı zamanda blockchain teknolojisini destekleyip finanse edeceklerini de vurguladı.

Açıklamada kripto para ticareti yasağının tartışılacağı vurgusu piyasada olumsuz bir etki yaratarak NEO, GAS ve TRIG hariç tüm coinlerde sert fiyat düşüşüne neden oldu.

Share Button

Gelen aramalar:

15 ocak hayatta herşey var
Kategori: Kripto Para Etiketler : , , , , , , , , -

Gelen aramalar:

15 ocak hayatta herşey var

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Bedava coin airdrop 2018: 5 Legitcoin Bedava coin airdrop 2018: 5 Legitcoin
Bedava Coin Airdrop 2018 : 50 WCX Bedava Coin Airdrop 2018 : 50 WCX
1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne? 1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne?
Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 1695 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar Deniz Satarınbtcturk güvenilir misnov kittensnow kitten krempeni buyutucu kremlerin telefon numarasi3000 yıllık mucize krem yorumlarıpekin kremisnow kıtten krem nedir3000 yıllık mucize krem şikayet vardiasil seker ilaci
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA