16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ?

16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ? Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tron, Verge, IOTA, Appcoins gibi coinler güne sert düşüşlerle başladı.

Kripto para yatırımcılarının bugünü kara salı olarak adlandırmasına sebep olan kripto para fiyatlarındaki sert düşüşün nedeni merak ediliyor.

Kripto para piyasasında yaşanan fiyat düşüşünün tek nedeni Güney Kore hükümet sözcüsünün kripo para ticaretinin yasaklanmasına ilişkin dün yaptığı açıklama.

Hükümet sözcüsü Jeong Ki-Joon, basın toplantısında yaptığı açıklamada pazar manipülasyonu ve kara para aklama girişimlerini yakından takip edeceklerini belirterek, kripto para ticaretinin yasaklanmasının ise “tartışılacağını” ifade etti. Hükümet sözcüsü aynı zamanda blockchain teknolojisini destekleyip finanse edeceklerini de vurguladı.

Açıklamada kripto para ticareti yasağının tartışılacağı vurgusu piyasada olumsuz bir etki yaratarak NEO, GAS ve TRIG hariç tüm coinlerde sert fiyat düşüşüne neden oldu.

Share Button
Kategori: Kripto Para Etiketler : , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Borsabit.com güvenilir mi ? Borsabit.com inceleme yorum ve şikayetler Borsabit.com güvenilir mi ? Borsabit.com inceleme yorum ve şikayetler
Bitex borsası güvenilirmi ? Bitex.com.tr inceleme yorum ve 2020 TL bonus Bitex borsası güvenilirmi ? Bitex.com.tr inceleme yorum ve 2020 TL bonus
Dpara.com güvenilir mi ? Dpara borsası inceleme ve yorumlar Dpara.com güvenilir mi ? Dpara borsası inceleme ve yorumlar
2001-2018 Yılları Arasında Gıda Fiyatları ve Asgari ücret 2001-2018 Yılları Arasında Gıda Fiyatları ve Asgari ücret

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2093 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar pastamia tarifisanaullah habib yorumlarviageraa3000 yıllık mucize krem yorumlarıkuranı kerim güzel okuma yarışmasının sunucusubüyüten kıremviagra krəm reklamlarindaki kizlardetay maxinet güvenilir mısercare sikayetviageraa krem
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap