Zula Oyunu Kaç GB

Zula Oyunu Kaç GB

Türkiye’nin başarılı yerli online oyunu Zula’nın boyutunun kaç GB olduğu resmi sitede yer alan sayfada yer almazken, Zula oyununu indirmek isteyen oyuncular,oyunun kaç GB olduğunu öğrenerek bu bilgiye göre bilgisayarda depolama alanı tahsis etmeyi istiyor. Peki Zula oyunu Kaç GB ?

Zula oyununun boyutunu öğrenmek için sisteme yüklenen tüm dosyaların toplam boyutunu hesaplamak gerekir. Zula oyununun en son güncel versiyonu indirildiğinde sistemdeki dosyaların kapladığı toplam alanın 1.7 GB olduğu tespit edilmiştir.

Zula resmi sitesindeki indirme sayfasında yer alan minimum sistem gereksinimleri kısmında oyun için en az 3 GB alan ayrılması gerektiği belirtilmektedir.

Zula oyununun toplam boyutunun kaç GB olduğu zamanla değişiklik gösterebilmektedir. Oyuncu karakterler ve haritalarda meydana gelen değişiklik ve yükseltmelerle birlikte Zula oyununun boyutu da artmaktadır. Oyunun geliştiricileri sürekli olarak oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak adına periyodik olarak yüksetmeler ve güncellemeler gerçekleştirirken, bu güncellemeler oyunun boyutunu arttırmaktadır.

Sonuç olarak Zula oyununun kaç GB olduğu konusunda net bir rakam vermek mümkün olmazken, güncel versiyonun 1.7 GB olduğu bilgisiyle yetinmek durumundayız.

Kategori: Oyun Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Zuhal Topalla Sofrada Ukraynalı Gelin Natali Zuhal Topalla Sofrada Ukraynalı Gelin Natali
Şevval Şahin estetiksiz eski hali Şevval Şahin estetiksiz eski hali
24-28 Eylül 2018 Yemekteyiz Yarışmacıları Kim Nereli 24-28 Eylül 2018 Yemekteyiz Yarışmacıları Kim Nereli
Gerçeğin Peşinde Miyase Bedir’in katili Kim ? Gerçeğin Peşinde Miyase Bedir’in katili Kim ?

Yorum Yaz


Yasal uyarı: T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre bizimhaber.net sitesinde yorum yazan herkes kullanılan ifadelerden sorumludur.

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap