Yasaklanan Andımız’ı okutmayan müdüre linç kampanyası

Irkçı ifadelerle dolu Andımız metnini okutmayan müdüre karşı linç kampanyası başlatıldı.

Irkçı ifadelerle dolu Andımız metnini okutmayan müdüre karşı linç kampanyası başlatıldı.

Irkçı ifadeleri nedeniyle yasaklanan Andımız metinini ebeveynlerinin kışkırtmasıyla okumaya çalışan bir grup ırkçı Türkçü aileye mensup öğrencileri engellediği ve mevzuatı uyguladığı için okul müdürüne karşı linç kampanyası başlatıldı.

Sadece Türklerden oluşmayan çok kültürlü, çok kimlikli zengin Türkiye toplumunda sadece tek bir ırkı temel alan konseptiyle adeta Türkçü ırkçı üstüncü safsatanın manifestosu niteliğindeki Andımız metnini okumaya çalışan bir grup öğrenci, mevzuattan ödün vermeyen müdür Rahmi Önder Karamustafaoğlu’nun engeline takıldı.

İzmir Karşıyaka Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu’nun müdürü Karamustafaoğlu, bir grup öğrenci İstiklal Marşı sonrasında ırkçı Andımız metnini okumaya kalkınca, “Kendinize gelin. Talimat almadan ne yapıyorsunuz? Dingonun ahırı mı burası? Devletin kurumunun işleyişini kimse bozamaz” diyerek ırkçı kışkırtmayı engelledi.

Linç kampanyasında açıkça hedef gösterilen müdür hakkında ırkçı aileleri kıramayan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de ön inceleme başlattı.

Sosyal medya üzerinden tepkilerin hedefi olan okul müdür, sayısız ölüm tehdidi aldı.

Kategori: Son dakika Etiketler : , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimiVEBİTCOİNgatedeki burclar bugunkuxecı herdem yine sen3000 yıllık mucize krem yorumlarmehmet özer 10mayıs 2017 yaptığı rulo pizza yapılışı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap