Ucash borsaya girdi : Ucash yatırma ve al sat nasıl yapılır?

Ucash borsaya girdi : Ucash yatırma ve al sat nasıl yapılır?

U.cash tokenler bugün itibariyle btc-alpha.com adlı kripto para borsasında işlem görmeye başladı. Bir çok Ucash sahibi tokenlerini paraya çevirmek ve borsada al sat yapabilmek için ucash yatırma konusunda bilgi arıyor. İşte tüm detaylarıyla btc-alpha.com’a ucash yükleme ve al sat yapmak :

1- İlk olarak btc.alpha.com sitesinden bir hesap açınız. Mailinize gelen onay linkini tıklayarak hesabınızı onaylayın.

2- Sağ üst köşede görünen mail adresinize tıklayın ve oradan “Finance” kısmına gidiniz. Burada coin yatırabileceğiniz cüzdanlar göreceksiniz. Listeden Universal Cash (UCASH) bulup “Deposit” butonuna tıklayın. Açılan pencerede özel bir adres yer alacak. O adresi kopyalayın.

3- U.cash sitesinde heabınıza giriş yapınız. Sağ üst kısımdaki “Menü” sekmesinden “Withdraw Ucash” butonuna tıklayın ve açılan sayfada “Your Receiving Ethereum Address:” kısmına kopyaladığınzı adresi girin hemen altındaki “Amount (UCASH):” kısmına da göndermek istediğiniz miktarı giriniz. “Comments:” kısmını boş bırakabilirsiniz. Hemen altındaki “password” kısmına da U.cash sitesindeki hesabınızın şifresini giriniz.

Ucash çekim için 5 Ucash kesinti yapılır. Hedef adrese o nedenle girdiğiniz tutardan 5 Ucash eksik gider.

Share Button
Kategori: Kripto Para, Yabancı coin borsaları Etiketler : , , , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Bedava coin airdrop 2018: 5 Legitcoin Bedava coin airdrop 2018: 5 Legitcoin
Bedava Coin Airdrop 2018 : 50 WCX Bedava Coin Airdrop 2018 : 50 WCX
1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne? 1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne?
Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 1003 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar Deniz Satarınbtcturk güvenilir misnov kittensnow kitten krempeni buyutucu kremlerin telefon numarasi3000 yıllık mucize krem yorumlarıpekin kremisnow kıtten krem nedir3000 yıllık mucize krem şikayet vardiasil seker ilaci
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA