Tumblr para kazanma

internet olanakları geliştikçe para kazanma imkanları orantılı olarak artıyor ve bir çok sosyal ağdan para kazanma mümkün hale gelebiliyor. Bunlardan biri de Tumblr sosyal ağı. Tumblr’den para kazanmak artık mümkün.

Peki Tumblr blogarından nasıl para kazanılacak ?

Tumblr kısa süre önce bir açıklama yaparak blog sahiplerine reklam kazançlarından pay vereceğini duyurdu. Tumblr bu açıklamayla birlikte blog ve ziyaretçi sayısını katlarken, blog sahiplerinin kendi içerikleri yoluyla çektikleri ziyaretçilerden para kazanma imkanına kavuştu.

Tumblr para kazanma reklam gösterimi ve tıklamalar baz alınarak yapılan hesap ve dağıtıla paylar şeklinde gerçekleşecek.

Bunun dışında Tumblr blogları halihazırda Adsense reklamları, link ve tanıtım yazısı satışlarından gelir elde etmektedirler.

Share Button
Kategori: internetten para Etiketler : , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler
Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları
Meclis lokantası yemek fiyatları 2018 Meclis lokantası yemek fiyatları 2018
Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ? Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 3027 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar ilk bulusma kamillaviagera13mart beyaz tvde nuray sayarıdiasil seker ilacigrand mondial yorumlarılatif doğan iskit kremi şikayetmeclis yemek fiyat listesi 2018anali kizli corbanin hikayesiviageraaaktif finansal güvenilir mi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA