S4mining.com inceleme ve yorumlar

S4mining.com inceleme ve yorumlar

S4mining.com, ethereum, bitcoin ve litecoin üretimi için inşa ettiği bulut madencilik tesisini kontratlarla yatırımcıya açtı.

Ethereum için altyapısını tamamlayarak çeşitli paketlerle yatırımcının iştirakine açan s4mining.com, Bitcoin ve Litecoin için ise ön siparişleri almaya başladı. Ön siparişle satın alınan hashpower (Kazım gücü) kontratları 1 Şubat 2018 tarihinde aktif olarak üretime başlayacak. Yani 2 ay gibi bir süre bekledikten sonra maden üretmeye başlayacak. O nedenle kar oranı oldukça yüksek.

S4mining.com yatırımı mantıklı mı ?

Coin madenciliği yapmak için teknik bilgi, ciddi sermaye gerekir. Bulut madenciliği ise size zaten kurulu olan bir maden tesisindeki makinelere çeşitli oranlarda ortak olma imkanı sunar. Bu nedenle büyük sermayenin sağladığı bu avantajla, küçük bütçelerle bile madencilik geliri elde edebiliyorsunuz.

ŞİMDİ KAYIT Ol ve Kazanmaya Başla.

Kategori: Bulut Madenciliği Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

s4mining.com Güvenilir mi ? (Yerli Bulut Madenciliği Şirketi) s4mining.com Güvenilir mi ? (Yerli Bulut Madenciliği Şirketi)

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem kullanıcı yorumları3000 yıllık mucize krem yorumlarıtv sekiz bucuk caanll yatllnnmehmet ozerle mutfakta bittimi15 ocak hayatta herşey varbtcturk güvenilir mikamilla ilk bulusmakahveli kurabiye fox tvismail yk 80 80 160 klip yukle50 dolar bonus
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA