S4mining.com inceleme ve yorumlar

S4mining.com inceleme ve yorumlar

S4mining.com, ethereum, bitcoin ve litecoin üretimi için inşa ettiği bulut madencilik tesisini kontratlarla yatırımcıya açtı.

Ethereum için altyapısını tamamlayarak çeşitli paketlerle yatırımcının iştirakine açan s4mining.com, Bitcoin ve Litecoin için ise ön siparişleri almaya başladı. Ön siparişle satın alınan hashpower (Kazım gücü) kontratları 1 Şubat 2018 tarihinde aktif olarak üretime başlayacak. Yani 2 ay gibi bir süre bekledikten sonra maden üretmeye başlayacak. O nedenle kar oranı oldukça yüksek.

S4mining.com yatırımı mantıklı mı ?

Coin madenciliği yapmak için teknik bilgi, ciddi sermaye gerekir. Bulut madenciliği ise size zaten kurulu olan bir maden tesisindeki makinelere çeşitli oranlarda ortak olma imkanı sunar. Bu nedenle büyük sermayenin sağladığı bu avantajla, küçük bütçelerle bile madencilik geliri elde edebiliyorsunuz.

ŞİMDİ KAYIT Ol ve Kazanmaya Başla.

Share Button
Kategori: Bulut Madenciliği Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

s4mining.com Güvenilir mi ? (Yerli Bulut Madenciliği Şirketi) s4mining.com Güvenilir mi ? (Yerli Bulut Madenciliği Şirketi)

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 1965 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar pastamia tarifisanaullah habib yorumlarviageraa3000 yıllık mucize krem yorumlarıkuranı kerim güzel okuma yarışmasının sunucusubüyüten kıremviagra krəm reklamlarindaki kizlardetay maxinet güvenilir mısercare sikayetviageraa krem
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap