Penis büyütücü krem işe yarıyor mu?

Penis büyütücü krem işe yarıyor mu? sorusunun cevabını herkes merak ediyor. İnsanlar, TV, Radyo ve İnternette binlerce reklamı dolaşan ve abartılı şekilde övülen büyütücü kremlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istiyor.

Büyütücü kremlerin veya büyütücü hap veya diğer ürünlerin işe yarayıp yaramadığını konuya Anatomi bilimi yasaları çerçevesinde balmak yeterli olacaktır. Bilimsel açıdan bir erkeğin cinsel organının doğal olarak büyüme-gelişme yaşı geçildikten sonra hiçbir şekilde müdahale ile büyümesine imkan yok. Harvard Tıp Okulu’nda görevli olan Profesör Michael O’Leary çılgınlık olarak adlandırdığı penis büyütme girişimleri hakkında şu ifadeleri kullanıyor :

“Yeryüzünde daha büyük bir penise sahip olmak istemeyen bir erkek yoktur. Fakat büyütme kremleri, haplar hatta cerrahi operasyonların hiçbiri işe yaramıyor. Aksine böyle girişimler kişiyi ciddi ve ölümcül risklerle başbaşa bırakır.”

Bilimsel açıdan penis büyütmek mümkün değildir. O nedenle büyütücü krem veya haplar gibi ürünleri pazarlayanlara itimat edilmemesi gerekir.

Kategori: Sağlık Etiketler : , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Cristiano Ronaldo Juventus İmza Töreni ( Ronaldo Juventus signing ceremony) Cristiano Ronaldo Juventus İmza Töreni ( Ronaldo Juventus signing ceremony)
Haziran 2018 Bütçe Açığı Ne Kadar ? Haziran 2018 Bütçe Açığı Ne Kadar ?
Aref Öldü mü ? Kobra yılanı sokan Aref ölümü bekliyor Aref Öldü mü ? Kobra yılanı sokan Aref ölümü bekliyor
16 Temmuz Dünya Merhaba Günü 16 Temmuz Dünya Merhaba Günü

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap