Penis büyütücü krem işe yarıyor mu?

Penis büyütücü krem işe yarıyor mu? sorusunun cevabını herkes merak ediyor. İnsanlar, TV, Radyo ve İnternette binlerce reklamı dolaşan ve abartılı şekilde övülen büyütücü kremlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istiyor.

Büyütücü kremlerin veya büyütücü hap veya diğer ürünlerin işe yarayıp yaramadığını konuya Anatomi bilimi yasaları çerçevesinde balmak yeterli olacaktır. Bilimsel açıdan bir erkeğin cinsel organının doğal olarak büyüme-gelişme yaşı geçildikten sonra hiçbir şekilde müdahale ile büyümesine imkan yok. Harvard Tıp Okulu’nda görevli olan Profesör Michael O’Leary çılgınlık olarak adlandırdığı penis büyütme girişimleri hakkında şu ifadeleri kullanıyor :

“Yeryüzünde daha büyük bir penise sahip olmak istemeyen bir erkek yoktur. Fakat büyütme kremleri, haplar hatta cerrahi operasyonların hiçbiri işe yaramıyor. Aksine böyle girişimler kişiyi ciddi ve ölümcül risklerle başbaşa bırakır.”

Bilimsel açıdan penis büyütmek mümkün değildir. O nedenle büyütücü krem veya haplar gibi ürünleri pazarlayanlara itimat edilmemesi gerekir.

Gelen aramalar:

tv vıageraa krem alan varmı
Kategori: Sağlık Etiketler : , , , , , , , -

Gelen aramalar:

tv vıageraa krem alan varmı

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ? 16 Ocak 2018 Kripto paralar/coinler neden düşüyor ?
Ripple ve Moneygram işbirliği duyuruldu 11 Ocak 2018 Ripple ve Moneygram işbirliği duyuruldu 11 Ocak 2018
OKex coin borsası güvenilir mi ? Okex yorumları OKex coin borsası güvenilir mi ? Okex yorumları
Ripple (XRP) Al Sat için en iyi coin borsası hangisi ? Ripple (XRP) Al Sat için en iyi coin borsası hangisi ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 1677 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar snow kitten creamsnow kittensnow kitten kremaktif finansal güvenilir mi3000 yıllık mucize krem kullanıcı yorumları3000 yıllık mucize krem yorumlarıtv sekiz bucuk caanll yatllnnmehmet ozerle mutfakta bittimi15 ocak hayatta herşey varbtcturk güvenilir mi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA