Pasaport kayıtlı yurtdışı iphone X fiyatları ne kadar?

Pasaport kayıtlı yurtdışı iphone X fiyatları ne kadar?

Türkiye’deki yüksek vergiler nedeniyle bir çok kişi yurtdışından iphone x alarak pasaport kaydını yaparak daha ucuz alternatifleri deniyor. Peki Pasaport kayıtlı yurdışı iphone x fiyatları ne kadara mal olur ? İşte yanıtı :

Suudi Arabistan’da Facetime’li iphone x 64 GB fiyatı 5000 lira civarında. Buna 170 lira pasaport kayıt harcını da eklediğimizde 5170 liraya mal edebiliyoruz. Eğer pasaport kayıt hakkınız yoksa, kayıt hakkını satan birisinden 100 TL-150 TL arasında değişen fiyatlarla bu hakkı satın alabilirsiniz. Yani bu masrafı da eklediğimiz de cihazın bize maliyeti maksimum 5320 lira.

Türkiye’de fiyatı ise 7000 lira civarında. Yani yaklaşık 1700 lira avantaj sağlamış oluyoruz. Fakat akılda tutmak gerekir ki, pasaport kayıtlı iphone x ikinci el fiyatları da bu oranda düşük olacaktır. Yani cihazınızı ikinci el piyasasında satmaya kalktığınızda, yurtiçi cihazlara oranla daha düşük bir fiyata satabileceksiniz.

Kategori: Teknoloji Etiketler : , , , , , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Kısmetse Olur Vietnam’da Lezbiyen Gelin Adayları Kısmetse Olur Vietnam’da Lezbiyen Gelin Adayları
Zahide Yetişle: 11 Yaşındaki Nurettin 185 Kilo Zahide Yetişle: 11 Yaşındaki Nurettin 185 Kilo
Dişler için Hollywood Smile ücretleri ne kadar ? Dişler için Hollywood Smile ücretleri ne kadar ?
Ceylan Ertem Biseksüel mi ? Ceylan Ertem Biseksüel mi ?

Yorum Yaz


Yasal uyarı: T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre bizimhaber.net sitesinde yorum yazan herkes kullanılan ifadelerden sorumludur.

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap