Mardin Derik’te bombalı tuzak saldırısı : 4 şehit 6 yaralı

Patlamanın etkisiyle yol kenarına savrulan araç kullanılamaz hale geldi.

Patlamanın etkisiyle yol kenarına savrulan araç kullanılamaz hale geldi.

Mardin’in Derik İlçesi’nde askerleri taşıyan sivil bir aracın geçişi esnasında yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 3 asker olay yerinde bir asker de hastanede öldü; 2 korucu ve 4 asker de yaralandı.

Derik ile Kızıltepe ilçelerini birbirine bağlayan karayolunda seyreden araca yönelik gerçekleştirilen bombalı tuzak saldırısında şu ana kadar 4 asker yaşamını yitirirken, yaralı asker ve korucuların durumunun ölüm riski taşıdığı öğrenildi.

Yaralı askerve korucular Derik ve Kızıltepe Devlet Hastaneleri’nde tedavi altına alındı. Askerleri taşıyan araç patlamanın etkisiyle yol kenarında bulunan bir tarlaya savruldu.

Riskli bölgede zırhsız araç kullanılmasına tepki

Araç tamamen kullanılamaz hale gelirken, askerlerin riskli bir bölgede “Zırhsız” araç ile yolculuk ettirilmesine büyük tepki gösterildi.

Share Button
Kategori: Son dakika Etiketler : , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne? 1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne?
Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı
Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin
Action coin güvenilir mi ? Action coin güvenilir mi ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem yorumlarıpekin kremisnow kıtten krem nedir3000 yıllık mucize krem şikayet vardiasil seker ilaci3000 yıllık mucize krem yalanıviageraaviageraa kalıcı buyutucu krem nedirviageraa krem nedirviegeraa krem
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA