İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İntizar ve Sinem Gedik’in oynaşma öpüşme videosu

İntizar ve Sinem Gedik’in Videosu İncelemesi : Çarpıcı Kurnaz Hileyi Bizimhaber.net Açığa Çıkarıyor !

Dün kendi köşesinde operasyonun startını veren gazeteci müsveddesi Cengiz Semercioğlu sonrası, Bugün ucankus.com sitesinde yayınlanan ve yasa dışı yöntemlerle elde edilmiş videoda İntizar ve Sinem Gedik’in oynaştığı ve öpüştüğü iddia ediliyor. Muhabirimiz İlhan BARAN bu videodaki kurnaz hileyi gözler önüne seren bir inceleme yaptı. İşte detaylar :

İntizar ve Sinem Gedik bir odada yatak üzerinde sarılırken el hareketleri bilinçli olarak cinsel bir hareketmiş gibi gösterilmek amacıyla sansürlenmiş. Videonun bir kısmında İntizar, Sinem Gedik’in sırtını kırpmaya çalışıyor. Dünya cinsel ilişkiler literatüründe ve tarihinde böyle bir cinsel etkileşim biçimi herhalde yoktur. Bu tamamen bilinçli olarak şüphe yaratmak maksatlı yapılmış bir video hilesi. Çıplaklığın olmadığı sarılma anında, ellerin bel seviyesinde kaldığı, görüntü buzlanmış olsa bile dikkatlice incelendiğinde görülebilmektedir. Fakat buzlama, İntizar’ın el ile cinsel noktalara temas ettiği şüphesini oluşturmak adına, devreye giriyor.

Eğer bu videoyu basına yayan, basında kendi köşesine taşıyarak bu iki isim hakkında yanlış algı oluşturup, yargıyı ve halkı yanılmak, Mustafa Ceceli’ye davada avantaj sağlamaya çalışan şahıslar, gerçekten cinsellik vasfı taşıyan bir durumun olduğundan eminse, neden buzlamaktadır ? Sadece cinsel bölgelere dokunmaktan ibaret ise, buna sansür uygulamaya gerek yoktur. Yasal olarak da böyle bir sansür zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat burada sansür, görüntüler sansürlenmesi gerekecek kadar müstehcenmiş gibi tasarlanmak amacıyla kullanılmıştır. İntizar ve Sinem Gedik gerçekte lezbiyen olsa dahi, bu görüntülerde lezbiyen cinsel etkileşim söz konusu değildir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.