infinitycoin.exchange güvenilir mi? inceleme yorum ve şikayetler

infinitycoin.exchange güvenilir mi? inceleme yorum ve şikayetler

infinity economics olarak piyasada zenginlik hayalleri satmak suretiylereklamlarını yapan grup, infinitycoin.exchange adresli internet sitesinde, ilginçtir İngilizce ve Slovence dillerinde sözümona para birimleri olan XIN’in Bitcoin (BTC) cinsinden alım satımına imkan tanıyan bir platformu hayata geçirdi.

Sitede sisteme XIN satın alacak yatırımcı getirene kazançtan %20, onların getirdiklerinden de %7 komisyon vereceği açıkça yazıyor. Yani getirdiğiniz şahıs 100 dolarlık XIN satın alırsa 20 dolar komisyon alıyorsunuz. Onun getirdiği şahıstan da yine %7 kazanıyorsunuz.

Asıl soru : Burada nasıl bir kazanç gerçekleşiyor da, üye getirene bu kadar yüksek komisyon verilebiliyor ?

Bir kere şunu net söyleyelim komisyon ve network mantığıyla işleyen bir sistem mutlaka bir yerde patlıyor ve zaten bu şahısların yola çıkış hedefi de bu patlamanın yaşanacağı ve parayı toplayıp kaçacakları noktaya gelmek. Yani XIN dedikleri sözde kripto parayı en son ulaştığı fiyattan alanların başına patlıyor.

Share Button
Kategori: internetten para Etiketler : , , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler
Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları
Meclis lokantası yemek fiyatları 2018 Meclis lokantası yemek fiyatları 2018
Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ? Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2505 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar ilk bulusma kamillaviagera13mart beyaz tvde nuray sayarıdiasil seker ilacigrand mondial yorumlarılatif doğan iskit kremi şikayetmeclis yemek fiyat listesi 2018anali kizli corbanin hikayesiviageraaaktif finansal güvenilir mi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA