Press "Enter" to skip to content

Hemoslin basur hemoroid spreyi nasıl işe yarıyormu kullanıcı yorumları

Hemoslin basur hemoroid spreyi nasıl işe yarıyormu kullanıcı yorumları

Hemorodi yani basur rahatsızlığını ameliyatsız giderebildiği iddiası içeren ifadelerle tasarlanan reklam materyalleriyle pazarlanan Hemoslin nasıl? Hemoslin işe yarıyor mu ? Hemoslin sprey kullananlar ne diyor ?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; Hemoslin markası, Hemoclin adlı basur ilacının adını taklit etmektedir. Bu detay bile Hemoslin adlı spreyin çakma olduğunu düşünmemiz için yeterli bir sebeptir.

Hemoslin yorumları :

Aşağıda bulunan yorum kısmında ziyaretçilerimizin Hemoslin hakkındaki yorumları yer almaktadır.

Hemoslin yorumlarınızı veya şikayetlerinizi aşağıdaki yorum kısmından yapabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Ali Ali 22 Kasım 2017

    Ya insanımız nasıl bu kadar rahat kandırılır anlamıyorum ilk reklamlarında 59 tl ye hemoclin i satmaya çalıştılar hemoclin zaten yıllardır var 1. 2. Evrede rahatlama sağlar herkes zaten bu 29 tl deyince c yi S yaptılar oldu hemoslin başka bir ürünmüş gibi yazdılarda yazdılar Dr larin isimleri sahte soylediklerinhersey sahte ilaçta sahte internetten dandik bir siteleri var ordan satmaya çalışıyorlar siz siz olun eczaneden şaşmayın arkadaşlar

  2. hatice hatice 4 Aralık 2017

    orjinali hemoclin olan ve 8 yıldır Türkiye ‘de eczanelerde satılan ürünün sahtesini yapmışlar .HEMOCLİN YERİNE HEMOSLİN Yazıp intenette satıyorlar.içerisinde ne olduğu belli değil.Bakanlık kaydı yok.Sitedeki dr isimleri sahte.Firma adresi sahte.Kesinlikle almayın ve şikayetçi olun.Tamamen dolandırıcılık.orjınal ürünün adı Hemoclin ve eczanelerde satılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir