Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı Burç Yorumları 7 Mayıs 2018

Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı Burç Yorumları 7 Mayıs 2018

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan sabah programı Nur Viral ile Hayatta Herşey Var 7 Mayıs 2018 tarihli bölümünde astroloji uzmanı Nuray Sayarı haftalık burç yorumları yaptı.

Burç yorumları konusundaki başarısı ile bilinen Nuray Sayarı her hafta başında olduğu gibi bu bölümde de Hayatta Herşey Var programına konuk olarak burçları bu hafta nelerin beklediğini yorumladı.

Programın haftalık burç yorumları bölümünde yer alan Nuray Sayarı Akrep, Aslan, Balık, Başak, Boğa, Kova, Koç, Oğlak, Terazi, Yay, Yengeç burçlarının haftalık para, aşk, hane ve sağlık yorumunu yaptı.

Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumlarını izlemek için programın resmi youtube kanalında yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

VİDEOLARI İZLE

Kategori: Televizyon Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

27 Ağustos 2018 Nuray Sayarı Burç Yorumları Hayatta Herşey Var 27 Ağustos 2018 Nuray Sayarı Burç Yorumları Hayatta Herşey Var
24 Ekim 2016 Beyaz Tv Nuray Sayarı Burç yorumları (Hayatta Herşey Var ) 24 Ekim 2016 Beyaz Tv Nuray Sayarı Burç yorumları (Hayatta Herşey Var )

Yorum Yaz


Yasal uyarı: T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre bizimhaber.net sitesinde yorum yazan herkes kullanılan ifadelerden sorumludur.

Yorumu Gönder
© 2562 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap