Gerçeğin Peşinde sunucusu Serap Ezgü kaç yaşında

Gerçeğin Peşinde sunucusu Serap Ezgü kaç yaşında

Türk televizyonlarının tecrübeli sunucusu Serap Ezgü son olarak Tv8’de yayınlnanan Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu üstlendi.

Serap Ezgü yaşına rağmen çekici fiziğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça bakımlı bir hanımefendi olarak izleyiciyi kendine hayran bırakan Serap Ezgü’nün kaç yaşında olduğu konusunda da büyük bir merak söz konusu. İnternet kullanıcıları Serap Ezgü’nün yaşını 1 hafta da tam 100 bin kez Google’ye sordu.

Peki Serap Ezgü Kaç Yaşında ?

15 Haziran 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Serap Ezgü, 52’inci yaşına girdi. Fakat 52 yaşına rağmen 18’lik genç kız gibi görünüyor.

Kategori: Gündem Etiketler : , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar 16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar
Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva
Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri
freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ? freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 8137 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraa kremiota fiyatyemekteyiz son bölüm kim kazandı 15 aralıkvatan tv çatlak şanzel kufurlu şarkısını seyrettülin iriş pelin karahanbugün yemekteyizde kim kazandı 15 aralık 2017 izleyemekteyiz kim kazandı 15 aralıkYemekteyiz 15 aralik haftanin finalisnow kitten krembenden söylemesi burclar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA