İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fetch.ai FET Coin Fiyat Tahminleri 2019


Fetch.ai FET Coin Fiyat Tahminleri 2019

Singapur merkezli blockchain şirketi tarafından basılan FET coin 25 Şubat 2019 itibariyle Binance launchpad ICO programı kapsamında yatırımcılara satılırken, Türkiyeli kripto para yatırımcılarından da ilgi gördü. Fakat FET coinin fiyatının ne olacağı ciddi bir merak konusu. İddia edildiği gibi FET coinin fiyatı ikiye hatta üçe katlanacak mı ?

FET coin fiyat tahmini yapabilmek adına öncelikle en önemli faktör olan total supply verisine bakmak mantıklı olacaktır.

ERC-20 standardında üretilen FET coin toplam basılan adedi 1,152,997,575 FET(Fetch.AI) olarak karşımıza çıkarken, ICO fiyatı $0.0867 USD olarak belirlenmişti.

Kripto para pazarında coin fiyatlarını etkileyen en etkili faktörler, toplam coin adedi ve basılan coinin kullanım potansiyelidir.

Fetch.ai kripto parasının abartıldığı kadar büyük bir yatırımcı ilgisi çekmeyeceği düşünülürken, fiyatını katlaması da biraz zor görünüyor. İlk borsa listelenmesi genellikle daha yüksek bir fiyattan olur. Bunun amacı ICO yatırımcılarına kar ettirmek. Fakat kısa süre sonra fiyatın düşmesi beklenmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir