Expertoption güvenilir mi? Expert option şikayet ve yorumlar

Expertoption güvenilir mi? Expert option şikayet ve yorumlar

Expertoption.com adresinde faaliyet sürdüren Expert option adlı ikili opsiyon kurumu, Türkiye gibi maddi durumu kötü olan vatandaş sayısının çok fazla olduğu ülkeleri hedef seçerek onlara fakirlikten kolayca kurtulamyı ve zengin olmayı vaad ediyor.

Yapılan araştırmalar ikili opsiyon kumarına bulaşan insanların %95 oranında iflas ettiğini ve bu durumun ikili opsiyon sisteminin kaçınılmaz sonucu olduğunu ortaya koyuyor.

Öte yandan expert option hakkında sayısız şikayet söz konusu. Kazanan hesapların çeşitli bahanelerle kapatıldığı ve kazançların ödenmediği şikayetleri daha ağırlıkta.

Kategori: Forex & İkili opsiyon Etiketler : , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar 16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar
Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva
Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri
freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ? freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 7871 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraa kremiota fiyatyemekteyiz son bölüm kim kazandı 15 aralıkvatan tv çatlak şanzel kufurlu şarkısını seyrettülin iriş pelin karahanbugün yemekteyizde kim kazandı 15 aralık 2017 izleyemekteyiz kim kazandı 15 aralıkYemekteyiz 15 aralik haftanin finalisnow kitten krembenden söylemesi burclar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA