Devletten dev gelişme atağı: 5 yıl içinde 174 yeni cezaevi

5 yilda 174 yeni cezaevi
Adalet Bakanlığı cezaevlerindeki kapasite sorununa ilişkin yaptığı açıklamada 5 yıl için 174 yeni cezaevinin yapılacağı müjdesiyle son yılların en büyük gelişme atağını duyurmuş oldu.

Hapishanelerde doluluk oranı kapasitenin iki katından daha fazla bir seviyeye gelirken, devlet yeni atağıyla 100 binin üzerinde ek kapasite yaratıyor.

Yaşam standartlarının gittikçe düştüğü, fakirlik oranının arttığı Türkiye’de, düşünce suçlularının hedef alınmasıyla dolup taşan cezaevlerinin yetersizliğine son verecek yatırım hamlesini duyuran devlet, suç tanımındaki haksız genişlemeyi uluslararası hukuk standartlarına göre revize etmek ve normalleşmek yerine, çareyi hapishane sayısını arttırmakta görerek, yönetenlerin zeka ve kapasite düzeyini açık ediyor.

Kategori: Son dakika Etiketler : -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimiVEBİTCOİNgatedeki burclar bugunkuxecı herdem yine sen3000 yıllık mucize krem yorumlarmehmet özer 10mayıs 2017 yaptığı rulo pizza yapılışı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap