Detay Maxinet Güvenilir mi Dolandırıcı mı ?

Detay Maxinet Güvenilir mi Dolandırıcı mı ?

Detay Maxinet tarafından işletilen bir kazanç sistemiyle fiyatı 5 bin liraya varan paketler satın alan katılımcalara günde 15 dolara (yaklaşık 50 TL) varan getiri vaadediliyor.

Yaklaşık olarak 3 ayda yatırımcının sermayesini amorti ediyor görünen sistem aynı zamanda şaşırtıcı bir şekilde 7 seviyeye kadar referans komisyonu dağıtıyor.

Bazı inceleme videolarında sisteme katılan kişilerin vaadedildiği gibi laptoplarını aldıkları görülse de, 5 bin lira yatırım hesaba katıldığında fiyatı 700 TL civarında olan Hometech markalı laptopları göndermenin, güvenilirlik kıstası olamayacağını düşünüyoruz.

Ayrıca 3 ayda sermayeyi geri ödeyen ve ek olarak 7 seviyeye kadar referans komisyonu verebilen bir sistem, yatırımcılara dağıtılan bu astronomik tutarları sitelerinde bahsedilen SEO işi ile sağlayamayacağı piyasa konusunda bilgisi olan herkesçe bilinmektedir.

Kaldı ki; farklı bilgisayarlardan/ip’den yapılan ziyaretler hedef sitenin SEO puanına sınırlı etki yapmaktadır. Google algoritmaları sitede geçirilen süreyi hesaba katsa da, bunun gibi yüzlerce ölçütün bir araya getirilmesiyle puanlama yapar.  O nedenle SEO hizmetine para ödeyecek şirketlerin markaların, böyle bir metodu tercih etmesi olanaksız. Buna dayanarak, Maxinet’in uçuk kazançları ödeyebilmesini sağlayan gelirinin SEO geliri olamayacağı düşüncesi baskın çıkıyor.

Bu durumda Maxinet’in  asıl hedef sisteme yeni yatırımcı ve fon çekmek suretiyle işleyen bir tür saadet zinciri, network marketing tarzı sistem benimsediği görülüyor. Bu tür sistemler ilk olarak bazı üyelere ödemeler yapar ve güvenilir bir imaj kazanırlar. Fakat sistem tıkanma noktasında geldiğinde, bir anda sistem kapatılır.

Share Button

Gelen aramalar:

detay maxinet güvenilir mı
Kategori: internetten para Etiketler : , , , , -

Gelen aramalar:

detay maxinet güvenilir mı

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Borsabit.com güvenilir mi ? Borsabit.com inceleme yorum ve şikayetler Borsabit.com güvenilir mi ? Borsabit.com inceleme yorum ve şikayetler
Bitex borsası güvenilirmi ? Bitex.com.tr inceleme yorum ve 2020 TL bonus Bitex borsası güvenilirmi ? Bitex.com.tr inceleme yorum ve 2020 TL bonus
Dpara.com güvenilir mi ? Dpara borsası inceleme ve yorumlar Dpara.com güvenilir mi ? Dpara borsası inceleme ve yorumlar
2001-2018 Yılları Arasında Gıda Fiyatları ve Asgari ücret 2001-2018 Yılları Arasında Gıda Fiyatları ve Asgari ücret

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem yorumlarıkuranı kerim güzel okuma yarışmasının sunucusubüyüten kıremviagra krəm reklamlarindaki kizlardetay maxinet güvenilir mıpastamia tarifisercare sikayetviageraa kremvolovanmeclis lokantası fiyat listesi 2018
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap