CNN Berat Albayrak Sex Skandalı haberi (Shameless sex scandal in Turkey)

cnn sex scandal in turkey
Sosyal medyada CNN imzası taşıyan bir görselde haber kuruluşunun Enerji Bakanı Berat Albayrak ile ilgili “Sex scandal in Turkey” başlıklı bir haber yaptığı izlenimi yaratılmak istendi.

CNN logolu sözkonu görselde Berat Albayrak fotoğrafı ile birlikte “Türkiye’de edepsiz sex skandalı” başlığı “Son dakika” ibaresiyle birlikte yer aldı. Görselde sözümona haberin alt metninde ise “Türkiye Enerji Bakanı yanıyor.Penis yüzüğü…” ifadeleri yer aldı.

Bizimhaber.net muhabiri İlhan BARAN’ın CNN yetkilileriyle yaptığı görüşmede, kuruluşun böyle bir haber yapmadığı öğrenilirken, sözkonusu girişimin Photoshop ile hazırlanan bir karalama kampanyası olduğu da böylece ortaya çıkmış oldu.

Öte yandan Berat Albayrak’a ait olduğu öne sürülen bazı sex ürünleri siparişlerine ilişkin kargo bilgisi internete sızdırıldı. Sızan bilgilerde Berat Albayrak isimli bir müşteri Amazon adlı alışveriş sitesinden çok sayıda cinsel ürün satın almış ve ABD’den diğer ülkelere ürün satışına aracılık eden bir şirketin adresine yönlendirmiş görünüyor.

Siparişlerin gerçekten Albayrak tarafından yapılıp yapılmadığı henüz bilinmiyor ama gerçekten böyle siparişler yapılmış olsa bile,özel hayata dair sırların teşhir edilmesi ile, tıpkı yandaş medyanın muhalefet temsilcilerine ilişkin benzer durumlarda yaptığı gibi “Özel hayata saygı” ilkesi “Siyasi rekabette dezavantaj yaratma” uğruna çiğnenmiş oluyor.

Gelen aramalar:

berat albayrak amazon
Kategori: Son dakika Etiketler : , -

Gelen aramalar:

berat albayrak amazon

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Koineks’ten Binance’ye coin transferi/gönderimi Koineks’ten Binance’ye coin transferi/gönderimi
18 Aralık 2017 Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı Burç Yorumları 18 Aralık 2017 Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı Burç Yorumları
18 Aralık 2017 IOTA/TL Fiyat Paritesi bugün 1 IOTA Kaç TL 18 Aralık 2017 IOTA/TL Fiyat Paritesi bugün 1 IOTA Kaç TL
18 Aralık 2017 IOTA Yükselir mi? IOTA fiyat tahmini ve yorum 18 Aralık 2017 IOTA Yükselir mi? IOTA fiyat tahmini ve yorum

Bu konuya 3 Yorum Yapılmıştır.Sessiz kalma sen de fikrini paylaş. "CNN Berat Albayrak Sex Skandalı haberi (Shameless sex scandal in Turkey)"

  1. hakan dedi ki:

    ya dimi, Deniz Baykalı yayınlarken sıkıntı yok, AKPden olunca özel hayatı işfa

  2. anan dedi ki:

    siz yandas degil misiniz bu haberle simdi am paparalari

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar mehmet özer dudove tatlısı15 aralık 2017 yemekteyiz finalbeyaz tv nuray sayarı 18 aralık burç yorumu bölümbeyaz tv bugün nuray sayarıhayatta herşey var 18 aralıknuray sayarı18 aralık 2017nuray sayarı 18aralık 2017ilk bulusma kamila soyadikamilla ilk bulusmayemekteyiz kim kazandı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA