İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CNN Berat Albayrak Sex Skandalı haberi (Shameless sex scandal in Turkey)

cnn sex scandal in turkey
Sosyal medyada CNN imzası taşıyan bir görselde haber kuruluşunun Enerji Bakanı Berat Albayrak ile ilgili “Sex scandal in Turkey” başlıklı bir haber yaptığı izlenimi yaratılmak istendi.

CNN logolu sözkonu görselde Berat Albayrak fotoğrafı ile birlikte “Türkiye’de edepsiz sex skandalı” başlığı “Son dakika” ibaresiyle birlikte yer aldı. Görselde sözümona haberin alt metninde ise “Türkiye Enerji Bakanı yanıyor.Penis yüzüğü…” ifadeleri yer aldı.

Bizimhaber.net muhabiri İlhan BARAN’ın CNN yetkilileriyle yaptığı görüşmede, kuruluşun böyle bir haber yapmadığı öğrenilirken, sözkonusu girişimin Photoshop ile hazırlanan bir karalama kampanyası olduğu da böylece ortaya çıkmış oldu.

Öte yandan Berat Albayrak’a ait olduğu öne sürülen bazı sex ürünleri siparişlerine ilişkin kargo bilgisi internete sızdırıldı. Sızan bilgilerde Berat Albayrak isimli bir müşteri Amazon adlı alışveriş sitesinden çok sayıda cinsel ürün satın almış ve ABD’den diğer ülkelere ürün satışına aracılık eden bir şirketin adresine yönlendirmiş görünüyor.

Siparişlerin gerçekten Albayrak tarafından yapılıp yapılmadığı henüz bilinmiyor ama gerçekten böyle siparişler yapılmış olsa bile,özel hayata dair sırların teşhir edilmesi ile, tıpkı yandaş medyanın muhalefet temsilcilerine ilişkin benzer durumlarda yaptığı gibi “Özel hayata saygı” ilkesi “Siyasi rekabette dezavantaj yaratma” uğruna çiğnenmiş oluyor.

4 Yorum

 1. hakan hakan 12 Ekim 2016

  ya dimi, Deniz Baykalı yayınlarken sıkıntı yok, AKPden olunca özel hayatı işfa

 2. anan anan 13 Ekim 2016

  siz yandas degil misiniz bu haberle simdi am paparalari

  • kufto kufto 13 Ekim 2016

   hahaha 🙂

 3. Ali Ali 19 Haziran 2018

  Muhalefet olunca belalti serbest. Ozel hayat yok. Camur iftira serbest. Bi de musluman bunlar. Akpli olunca ozel hayat oluyo tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.