Charlie Hebdo’ya İtalya depremi karikatürü için suç duyurusu

charlie hebdo italyan depremi

Geçtiğimiz günlerde İtalya’da meydana gelen deprem ile ilgili bir karikatür yayınlayan Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo hakkında Amatrice Belediyesi suç duyurusunda bulundu.

Depremin en fazla etki gösterdiği Amatrice’nin belediye yetkilileri, hayatını kaybedenlerin İtalya’ya özgü yiyeceklerden “Lazanya”, yaralıların ise “Domates soslu makarna” olarak ifade edildiği bir karikatürü yayınladığı için dergi hakkında, “Ölenlerin anısına saygısızlık” gerekçesiyle Rieti Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Dergi tepki çeken karikatürden sonra bir sayısında da tepkilere cevap niteliğinde yayınladığı karikatürde “Evlerinizi Charlie Hebdo değil mafya inşaa etti.” ifadesini kullandı.

Charlie Hebdo İslam dininin peygamberi Hz.Muhammed hakkında daha önce hakaret içeren karikatürler yayınlamış ve müslümanların tepkisini çekmişti.

Share Button
Kategori: Sağlık Etiketler : -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin
Action coin güvenilir mi ? Action coin güvenilir mi ?
Bedava Güvenilir Sağlam Coin Airdrop Listesi 2018 Bedava Güvenilir Sağlam Coin Airdrop Listesi 2018
Western Union Ripple işbirliğini onayladı Western Union Ripple işbirliğini onayladı

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraaviageraa kalıcı buyutucu krem nedirviageraa krem nedirviegeraa kremberat albayrak amazon siparişleribinatex güvenilir mibally pasta evde yapmaksnow kitten nedirpastamia tarifi3000 yıllık mucize krem hakkında yorumlar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA