İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bytecoin (BCN) fiyat tahmini Mayıs 2018

Bytecoin (BCN) fiyat tahmini Mayıs 2018

Mayıs 2018 ayının ikinci haftasının başında 8 milyondan fazla kayıtlı yatırımcısı bulunan Binance’de listelenen Bytecoin, rekor yükselişin ardından 150 satoshi seviyelerine geriledi.

Binance’de listelenmeden önce Hitbtc, Poloniex, Cryptonator, Coinspot, Alcurex, Stocks.exchange, Bestrate, Godex, Bitplace ve Türkiye’de Vebitcoin üzerinde alınıp satılan BCN, daha çok bir forku olan Monero (XMR) adı ile piyasada tanınmıştır.

İşlemlerin takip edilmesini engelleyen cryptonote adlı protokolü geliştiren Bytecoin (Layer protocol), aynı zamanda kazınabilir (mining) bir coin olarak öne çıkıyor.

Bytecoin için yapılan fiyat tahminleri cüzdan ve para transferi sorunlarının çözülmesiyle birlikte aşamalı bir şekilde ilk olarak 300, daha sonra ise 500 satoshi seviyelerine yükseleceğini öngörüyor. Tahminlerin çoğunluğu bunun Mayıs ayı içinde gerçekleşeceğini işaret etse de, bunun ne kadar bir süre alacağı, yatırımcı ilgisi ve ağın işleyişi gibi dinamiklere bağlı şekillenecektir.

Not: Bu yazıda yer alan ifadeler bir yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemeli ve yalnızca yazarın görüşleri olduğu unutulmamalıdır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir