Bookface nasıl yapılır ?

Bookface trendi sosyal medya akımları arasında en popüler olanlardan biri. Binlerce sosyal medya kullanıcısı bookface adı verilen bir akım gereği kendi surat resimleri ile uygun düşen bir kitabın kapağındaki resmi kolaj yaparak oldukça güzel fotoğraflar ortaya çıkarıyor.

Bookface trendi yayıldıkça, bookface yapmak isteyenlerin de sayısı arıyor doğal olarak. Peki ama Bookface nasıl yapılır ?

Bookface yapabilmek için öncelikle çok iyi bir kitapsever olmalısınız. Resminize denk düzen bir kapağın hangi kitap kapağı olacağını bilebilecek kadasr iyi bir kitapsever. Ondan sonrası ise kolay. İki fotoğrafı Photoshop programı veya benzeri bir programla açıp, kitap kapağının suratınızla uyumlu bölümünü bir bütün oluşturacak şekilde kolaj yapıyorsunuz.

Sonuç olarak işte böyle bookface resimleri ortaya çıkıyor :

Share Button
Kategori: Genel Etiketler : , , , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler
Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları
Meclis lokantası yemek fiyatları 2018 Meclis lokantası yemek fiyatları 2018
Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ? Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2775 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar ilk bulusma kamillaviagera13mart beyaz tvde nuray sayarıdiasil seker ilacigrand mondial yorumlarılatif doğan iskit kremi şikayetmeclis yemek fiyat listesi 2018anali kizli corbanin hikayesiviageraaaktif finansal güvenilir mi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA