Bimeks BMEKS hisse senedi analiz yorum haberler 5 Eylül 2017

Bimeks BMEKS hisse senedi analiz yorum haberler 5 Eylül 2017

İçine düştüğü mali sıkıntılar nedeniyle Bimeks’in Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senedi BMEKS şok düşüşlerle 0.32 seviyesine kadar geriledi.

28 Ağustos 2017 tarihinde yapılan müdahale ile hisse senedi gözaltı pazarı adı verilen yakın izleme kategorisinde işlem görmeye başlamıştı.

5 Eylül 2017 tarihinde şirket KAP’ta yayınladığı bir açıklamada, borçların bankalar ve finansal kuruluşlarla işbirliği neticesinde vadelendirildiği ve şirketin mali sıkıntıları her türlü alternatifi değerlendirdiği vurgulandı.

Tarihinin en düşük seviyesine inen BMEKS hisse senedini yakından takip eden yatırımcılar bir alım fırsatı algısı için gelişmeleri izliyor.

Share Button
Kategori: Finans & Borsa Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne? 1 Bitcoin ödüllü MonteCrypto: The Bitcoin Enigma nasıl çözülür ipuçları ne?
Klas Fx kripto para ticareti tuzağı Klas Fx kripto para ticareti tuzağı
Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin Bedava Coin Airdrop 2018: 1000 indxcoin
Action coin güvenilir mi ? Action coin güvenilir mi ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem yorumlarıpekin kremisnow kıtten krem nedir3000 yıllık mucize krem şikayet vardiasil seker ilaci3000 yıllık mucize krem yalanıviageraaviageraa kalıcı buyutucu krem nedirviageraa krem nedirviegeraa krem
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA