Anthony Bourdain öldürüldü mü ?

Anthony Bourdain öldürüldü mü ?

Fransa’da bir otel odasında cansız bedeni bulunan dünyaca ünlü yemek eleştirmeni, şef ve televizyon kişiliği Anthony Bourdain’in sırlı ölümü arkasında “Anthony Bourdain öldürüldü mü?” sorusunu yükseltti.

CNN’de yayınlanan programının yeni bölümünü çekmek için gittiği Fransa’da kaldığı otel odasında İntihar ettiği öne sürülen Anthony Bourdain’in otopsisi yapılmaya başlarken, otopsi sonucunda sır ölümün bir cinayet mi yoksa belirtildiği gibi bir intihar mı olduğu netleşecek.

Anthony Bourdain bilindiği kadarıyla başarılı bir kariyerin zirvesinde mutlu bir yaşam sürüyordu. İntihar etmesi yakınları ve takipçilerini şoke eden Anthony Bourdain’in bunu yapması için bir gerekçesinin olmadığı vurgulanıyor.

Tüm gelişmeler ve yakınlarının ifadeleri neticesinde Fransa polisi Anthony Bourdain’in öldürülme ihtimalini de incelemeye katarak çalışmanın kapsamını genişletti.

Kategori: Gündem Etiketler : , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Kısmetse Olur Vietnam’da Lezbiyen Gelin Adayları Kısmetse Olur Vietnam’da Lezbiyen Gelin Adayları
Zahide Yetişle: 11 Yaşındaki Nurettin 185 Kilo Zahide Yetişle: 11 Yaşındaki Nurettin 185 Kilo
Dişler için Hollywood Smile ücretleri ne kadar ? Dişler için Hollywood Smile ücretleri ne kadar ?
Ceylan Ertem Biseksüel mi ? Ceylan Ertem Biseksüel mi ?

Yorum Yaz


Yasal uyarı: T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre bizimhaber.net sitesinde yorum yazan herkes kullanılan ifadelerden sorumludur.

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap