Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısını telif başvurusuyla kaldırttı mı?

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısını telif başvurusuyla kaldırttı mı?

Aleyna Tilki telif başvurusu ile kendi şarkısını Youtube’den kaldırttı mı? nedir bu Aleyna Tilki telif başvurusu ile kaldırılan şarkı meselesi ?

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman’ın birlikte seslendirdiği Cevapsız Çınlama şarkısı bugün “Aleyna Tilki” adıyla yapılan bir telif hakkı başvurusu nedeniye kaldırıldı.

Youtube.com’un büyük oranda otomatik işleyen sistemini iyi tanıyan bir kullanıcı, Aleyna Tilki adıyla oluşturduğu hesapla yaptığı başvuruda, şarkıyı gösterimden kaldırtmayı başardı.

Aleyna Tilki konu ile ilgili olarak Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada telif başvurusunu kendisinin yapmadığını ifade etti. (Bizimhaber.net)

Kategori: Gündem Etiketler : , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar deniz ürünleri mailxeçe herdem yine sen indiriphone 8 fiyatı dubaiilk buluşmadaki kamilasefa merve buyukbeden feraceler3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap