22 Eylül 2016 Dolar ne olur? Dolar için uzman yorumlar

22 Eylül 2016 Dolar ne olur? Dolar için uzman yorumlar

Dün ABD Federal Açık Piyasa Komitesiekonomik planları ve ilgili açıklama ile birlikte federal fon hedef oranı verisi sonrası gözler doların Türk lirası karşısında ne olacağına çevrildi.

Fon hedef oranı değişmedi ve %0,50 olarak sabit kaldı. Veri sonrasında dolar Türk lirası karşısında kısmi bir düşüş yaşadı.

Öte yandan T.C Merkez Bankası tarafından dolar/tl kurunu etkileyecek oldukça önemli bir veri bugün açıklanıyor; gecelik borçlanma faizi ve gecelik faiz oranları.

Dolar/tl kuru şu anda dolar bölgesinden gelen olumsuz veriye rağmen temkinli bir seyir izliyor gibi görünüyor. Yatırımcıların yarınki faiz kararını beklediği çok açık.

Kategori: Finans & Borsa Etiketler : , , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar 3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimiVEBİTCOİNgatedeki burclar bugunkuxecı herdem yine sen3000 yıllık mucize krem yorumlarmehmet özer 10mayıs 2017 yaptığı rulo pizza yapılışı
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap