İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

18 Temmuz 2018 Bitcoin Ethereum Ripple fiyat yorum tahmin

18 Temmuz 2018 Bitcoin Ethereum Ripple fiyat yorum tahmin : 18 Temmuz 2018 Bitcoin fiyat tahmini, Ripple fiyat tahmini, Ethereum fiyat tahmini….

Son 48 saatte kripto para piyasasına toplam değerin %15’i civarında yeni yatırım girdisi gerçekleşti. Yeni yatırımlar kripto para fiyatlarında yukarı yönlü önemli hareketlenmelere yol açarken, yatırımcılar durumun bir balina müdahalesi olup olmadığını merak ediyor. Yükselişler devam eder mi ? Yoksa balinalar piyasayı yükseltip dipten aldıkları koinleri elden çıkarmak mı istiyor?

Doğrusu bunu kestirmek oldukça zor. Zaten borsa ve bu tarzda işleyen para piyasaları temelde manipülasyona dayanmaktadır. Yükselişler ve düşüşler bazen yoğun bir trende dönüşürler. Burada etkili olan piyasadaki güncel gelişmeler olur. Şayet fiyatlarda meydana gelen yükselişler aktüel bir piyasa gelişmesine dayanmıyorsa, o zaman bir balina müdahalesi olasıdır. Ve bu durumlarda yükselişler trende dönüşmeden hızlı bir şekilde geri çekilme ile son bulur.

Kripto para piyasasında dün yaşanan yükseliş sonrasında, bugün de piyasaya 5 milyar dolar civarında ek bir yatırım girdiği görülmektedir. Piyasa uzmanlarının yorumları, bu durumu “boğa sezonu” olarak adlandırdıkları yılın son çeyreğine yaklaşılmasına bağlıyor. Uzmanlara göre bu yükselişler 2019 başına kadar devam edebilir. (Bizimhaber.net)
Önemli Uyarı: Burada yazılanlar yatırım tavsiye değil, yazarın kendi görüşleridir. Yatırım tavsiyelerinin yetkili kurum ve kişilerden alınması gerekir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir