18 Temmuz 2018 Bitcoin Ethereum Ripple fiyat yorum tahmin

18 Temmuz 2018 Bitcoin Ethereum Ripple fiyat yorum tahmin : 18 Temmuz 2018 Bitcoin fiyat tahmini, Ripple fiyat tahmini, Ethereum fiyat tahmini….

Son 48 saatte kripto para piyasasına toplam değerin %15’i civarında yeni yatırım girdisi gerçekleşti. Yeni yatırımlar kripto para fiyatlarında yukarı yönlü önemli hareketlenmelere yol açarken, yatırımcılar durumun bir balina müdahalesi olup olmadığını merak ediyor. Yükselişler devam eder mi ? Yoksa balinalar piyasayı yükseltip dipten aldıkları koinleri elden çıkarmak mı istiyor?

Doğrusu bunu kestirmek oldukça zor. Zaten borsa ve bu tarzda işleyen para piyasaları temelde manipülasyona dayanmaktadır. Yükselişler ve düşüşler bazen yoğun bir trende dönüşürler. Burada etkili olan piyasadaki güncel gelişmeler olur. Şayet fiyatlarda meydana gelen yükselişler aktüel bir piyasa gelişmesine dayanmıyorsa, o zaman bir balina müdahalesi olasıdır. Ve bu durumlarda yükselişler trende dönüşmeden hızlı bir şekilde geri çekilme ile son bulur.

Kripto para piyasasında dün yaşanan yükseliş sonrasında, bugün de piyasaya 5 milyar dolar civarında ek bir yatırım girdiği görülmektedir. Piyasa uzmanlarının yorumları, bu durumu “boğa sezonu” olarak adlandırdıkları yılın son çeyreğine yaklaşılmasına bağlıyor. Uzmanlara göre bu yükselişler 2019 başına kadar devam edebilir. (Bizimhaber.net)
Önemli Uyarı: Burada yazılanlar yatırım tavsiye değil, yazarın kendi görüşleridir. Yatırım tavsiyelerinin yetkili kurum ve kişilerden alınması gerekir.

Kategori: Kripto Para Etiketler : , , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

21 Ağustos 2018 Türkiyenin Nabzı Canan Karatay 21 Ağustos 2018 Türkiyenin Nabzı Canan Karatay
En İyi Airdroplar 2018: Vertex En İyi Airdroplar 2018: Vertex
Tuvana Türkay sütyensiz fotoğrafları gündem oldu Tuvana Türkay sütyensiz fotoğrafları gündem oldu
21 Ağustos 2018 Çarkıfelek Bayram Özel 21 Ağustos 2018 Çarkıfelek Bayram Özel

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2018 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar
Bizimhaber.net Rss | Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap