16 Haziran 2017 SASA Polyester hisse yorum ve analiz

16 Haziran 2017 SASA Polyester hisse yorum ve analiz

SASA Polyester 16 Haziran 2017 tarihli yorum ve analizlerine buradan ulaşabilirsiniz. SASA hisse senedi bugün yükselir mi düşer mi ?

SASA hisse senedinin bu haftaki performansına baktığımızda (12-15 Haziran 2017,16 Haziran hariç), 7,82 seviyesinden 7,11 seviyesine kadar bir geri çekilme yaşadığı görülüyor. Hafta boyunca günlük hacimlerde ise tam zıttı bir yükseliş söz konusu; bugün 18 milyon liralık bir işlem hacmi gerçekleşti.

Günlük olarak analiz edildiğinde ise, SASA yükseliş ve geri çekilmelerle dalgalı bir seyir sürdürdü. Haftanın son işlem gününde %3 civarında bir yükseliş gördükten sonra, çok önemli olumlu bir gelişme olmadıkça, tepki satışları ile başladığı noktanın %1-2 altında bir seviyeden günü kapatabilir.

(Yazarın kendi görüşleri olup yatırım tavsiyesi değildir.)

Kategori: Finans & Borsa Etiketler : , , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri 16 Kasım 2017 Al sinyali veren hisse senetleri
Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi Zimbabwe’de askeri darbe : Ordu kontrolü ele geçirdi
Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler Bitsolid.io güvenilir mi dolandırıcı mı? bitsolid.io yorum ve şikayetler
Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları Fakir Veyron XL premium süpürge makinesi yorumları

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 2017 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar deniz ürünleri mailxeçe herdem yine sen indiriphone 8 fiyatı dubaiilk buluşmadaki kamilasefa merve buyukbeden feraceler3000 yıllık mucize krem şikayet varpast mia tarifixece herdem yine sen indir bedavanuray sayarı hayatta hersey var 12 kasimkoineks borsa guvenlimi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap