12 Ekim Dünya İltifat Günü

12 Ekim Dünya İltifat Günü

12 Ekim Dünya İltifat Günü tüm dünyanın her sene 12 Ekim’de yakınlarına arkadaşlarına ailesine veya sokaktaki herhangi bir kişiye iltifat ederek iyi hissetmesi için çabaladığı özel gündür. Yani böyle bir gün olsaydı, bugünü en iyi böyle tanımlardık herhalde.

İltifat edebilmek centilmen ve nezaket sahibi bir karakterin işaretidir. iltifat etmek öncelikle karşıdakini iyi hisettirmek amacı taşıdığından tam olarak bencillik karşıtı bir davranışı temsil eder.

Sonuç; İltifat etmek iyi hisettirir. Başkalarının iyi hissetmesiyle iyi hissedebilenlerin kabiliyeti olduğundan iltifat eden kişi de iyi hisseder. Bir kazan kazan durumu söz konusudur. Tüm centilmenlerin 12 Ekim Dünya İltifat Günü kutlu olsun.

Gelen aramalar:

dünya iltifat günü ne zaman
Kategori: Genel Etiketler : , -

Gelen aramalar:

dünya iltifat günü ne zaman

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar 16 Aralık 2017 IOTA Fiyat tahmini analiz ve yorumlar
Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva Bitcoin ticareti caiz mi ? Bitcoin ticareti helal mi haram mı ? İşte Fetva
Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri Yerli Bitcoin adı Bitcoin Türkçe isim önerileri
freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ? freebitco.in güvenilir mi? Ödeme kanıtı var mı ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 8841 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar viageraa kremiota fiyatyemekteyiz son bölüm kim kazandı 15 aralıkvatan tv çatlak şanzel kufurlu şarkısını seyrettülin iriş pelin karahanbugün yemekteyizde kim kazandı 15 aralık 2017 izleyemekteyiz kim kazandı 15 aralıkYemekteyiz 15 aralik haftanin finalisnow kitten krembenden söylemesi burclar
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA