12 Ekim Dünya İltifat Günü

12 Ekim Dünya İltifat Günü

12 Ekim Dünya İltifat Günü tüm dünyanın her sene 12 Ekim’de yakınlarına arkadaşlarına ailesine veya sokaktaki herhangi bir kişiye iltifat ederek iyi hissetmesi için çabaladığı özel gündür. Yani böyle bir gün olsaydı, bugünü en iyi böyle tanımlardık herhalde.

İltifat edebilmek centilmen ve nezaket sahibi bir karakterin işaretidir. iltifat etmek öncelikle karşıdakini iyi hisettirmek amacı taşıdığından tam olarak bencillik karşıtı bir davranışı temsil eder.

Sonuç; İltifat etmek iyi hisettirir. Başkalarının iyi hissetmesiyle iyi hissedebilenlerin kabiliyeti olduğundan iltifat eden kişi de iyi hisseder. Bir kazan kazan durumu söz konusudur. Tüm centilmenlerin 12 Ekim Dünya İltifat Günü kutlu olsun.

Share Button
Kategori: Genel Etiketler : , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler Sanalpara.com borsası güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler
Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları Çiftlikbank’taki parayı almanın yolları
Meclis lokantası yemek fiyatları 2018 Meclis lokantası yemek fiyatları 2018
Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ? Latif Doğan İskit Kremi Yorumları İskit Kremi İşe Yarıyor mu ?

Yorum Yaz

Yorumu Gönder
© 1790 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar ilk bulusma kamillaviagera13mart beyaz tvde nuray sayarıdiasil seker ilacigrand mondial yorumlarılatif doğan iskit kremi şikayetmeclis yemek fiyat listesi 2018anali kizli corbanin hikayesiviageraaaktif finansal güvenilir mi
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Politikası
| Sitemap
| IOTA